GÖTE REX. Kvinna med barn på strand, olja på duk, signerad och daterad -49.

14581. GÖTE REX. Kvinna med barn på strand, olja på duk, signerad och daterad -49.

59 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 64 cm.

Antal besök: 2 494