Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GÖTE REX. Kvinna med barn på strand, olja på duk, signerad och daterad -49.
14581. GÖTE REX. Kvinna med barn på strand, olja på duk, signerad och daterad -49.
59 x 64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 64 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 249