HEINER PETER NORBERG. 2 st, akvareller, signerade samt daterade 1991.

14578. HEINER PETER NORBERG. 2 st, akvareller, signerade samt daterade 1991.

"Titta. . jag flyger...", dat 1991, bildmotivet 18,5 x 23 cm.
"Gul pensé", dat 1991, bildmotivet 28,7 x 18 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 6 793