SLEVAR, 2st, silver, 17-1900-tal, totalvikt 213g.

145727. SLEVAR, 2st, silver, 17-1900-tal, totalvikt 213g.

Soppslev stämplad 1789, träskaft, längd 35cm. Såssked modell Gammal fransk, stämplad 1906, förgylld insida, längd 19cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 621