SOFFGRUPP, skulpterad röd plysch, Engen, 1950/60-tal.

145688. SOFFGRUPP, skulpterad röd plysch, Engen, 1950/60-tal.

soffa samt fåtölj, soffans längd 205 cm.

bruksslitage samt tygslitage på ett armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 669