HATTASKAR 2 st samt HATT.

145626. HATTASKAR 2 st samt HATT.

hattask i trä, märkt med kyrillisk text samt Grand prix paris 1900, No 2638L. Diameter ca 44,5 cm.
Hattask med tillhörande hatt, , märkt Carl Graucobs Hattfabrik Stockholm. hattmått ca 55 cm. hattask längd ca 32,5 cm.

Slitage, fläckar. Skador på hattaskar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 536