TEKÖK, vitmetall, märkt Österberg & L.

145594. TEKÖK, vitmetall, märkt Österberg & L.

Total höjd exkl handtag ca 29 cm.

Slkitage, bucklor, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 554