MATSCHATULL, N.J. Hallbergs patent.

145495. MATSCHATULL, N.J. Hallbergs patent.

Längd 40 cm
Bredd 22 cm
Höjd 25 cm.

Sprickor, fanerskador, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm
Bredd 22 cm
Höjd 25 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 868