FICKUR, sk savonett, 14k guld, J Calame Robert, total vikt ca 88,9 gram.

145413. FICKUR, sk savonett, 14k guld, J Calame Robert, total vikt ca 88,9 gram.

Diameter 50 mm.

Slitage, gravyr på insidan. Skador på urtavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50 mm.

Antal besök: 2 452