BOKSKÅP, Karl Johan-stil, 1900-tal.

145356. BOKSKÅP, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Längd 96, bredd 39, höjd 153,5 cm.

Renoverat och kompletterat, senare benställning, slitage, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 161