MATTA, Kina, 1900-talets fjärde kvartal. 136 x 245 cm.

145319. MATTA, Kina, 1900-talets fjärde kvartal. 136 x 245 cm.

Blå bottenfärg.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå bottenfärg.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 641