PARTI GLASVASER (3). Bl a Erik Höglund.

145274. PARTI GLASVASER (3). Bl a Erik Höglund.

1 st blå vas höjd 32 cm
1 st blå vas höjd 15 cm. Numrerad, H 859 / 140, Erik Höglund
1 st gul vas höjd 24 cm

"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".

Enstaka små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st blå vas höjd 32 cm
1 st gul vas höjd 24 cm

Enstaka små repor.

Antal besök: 996