1 st blå vas höjd 32 cm
1 st blå vas höjd 15 cm. Numrerad, H 859 / 140, Erik Höglund
1 st gul vas höjd 24 cm
"NOTERA ATT FÖREMÅLEN FINNS PLACERADE I HÄSSLEHOLM".
Enstaka små repor.
1 st blå vas höjd 32 cm
1 st gul vas höjd 24 cm
Enstaka små repor.