SAXOFON, V. Kohlerts Söhne Graslitz.

145234. SAXOFON, V. Kohlerts Söhne Graslitz.

Längd ca 68 cm.

Slitage, låda med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 68 cm.

Slitage, låda med skador.

Antal besök: 4 732