SKULPTURER, 5 st, STENARBETE, TERRAKOTTAPLATTA.

14523. SKULPTURER, 5 st, STENARBETE, TERRAKOTTAPLATTA.

Bla, gips, sten, terrakotta, högsta höjd 34 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 809