GUSTAVE SINGIER. Komposition, färgetsning, signerad och daterad 58, numrerad 84/100.

14520. GUSTAVE SINGIER. Komposition, färgetsning, signerad och daterad 58, numrerad 84/100.

Komposition i blått.
37 x 53 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition i blått.
37 x 53 cm.

Antal besök: 1 437