JARDINJÄR, porslin, Dresden, 1900-tal.

145182. JARDINJÄR, porslin, Dresden, 1900-tal.

Polykrom dekor av blommor. Delvis genombruten. Avlång form stående på 4 fötter. Längd 32 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 055