BÅTRATT, 1900/2000-tal.

BÅTRATT, 1900/2000-tal.
145170. BÅTRATT, 1900/2000-tal.

Total diameter ca 94 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total diameter ca 94 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 703