SERVERINGSVAGN, Luigi Massoni för Guzzini, 1970-tal.

145152. SERVERINGSVAGN, Luigi Massoni för Guzzini, 1970-tal.

Brickor diameter ca 56 cm. Total höjd ca 64,5 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 319