STÄLLNING FÖR PROVDOCKA samt KOFFERT, märkta Stockman Paris.

145084. STÄLLNING FÖR PROVDOCKA samt KOFFERT, märkta Stockman Paris.

Höj- och sänkbar ställning.
Koffert längd ca.

Slitage. Koffert med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar ställning.
Koffert längd ca.

Slitage. Koffert med skador.

Antal besök: 1 365