PARTI 1900-tal.

PARTI 1900-tal.
145037. PARTI 1900-tal.

Handfat Göteborg.Diverse servisporslin Gustafsberg/Rörstrand. 20 del NS,Ljusstakar i smidd koppar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
145037. PARTI 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 626