MICHAEL QVARSEBO. Offsettryck.

1450185. MICHAEL QVARSEBO. Offsettryck.

Komposition med trollslända, signerad samt numrerad 60/200, daterad 1976, 48x69 cm.

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 433