KLÄNNING, Leonard Fashion Paris. 1970-tal.

14498. KLÄNNING, Leonard Fashion Paris. 1970-tal.

Silke. Storlek ca XS/S.

Fläckar under ärmar. Mindre bruksslitage, mindre revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Silke. Storlek ca XS/S.

Antal besök: 1 313