PLÅTSKRIN, E. Otto Schmidt Lebkuchenfabrik Nürnberg.

1449174. PLÅTSKRIN, E. Otto Schmidt Lebkuchenfabrik Nürnberg.

Figuralt motiv.
41x29 cm.

Bruksskick. Ställvis repor/märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figuralt motiv.
41x29 cm.

Antal besök: 2 789