POTTSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

144888. POTTSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 48, bredd 31, höjd 74 cm.

Slitage, märken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och skador.

Antal besök: 996