HERRBETJÄNT med byxpress, märkt Bentley, 1900-tal.

144886. HERRBETJÄNT med byxpress, märkt Bentley, 1900-tal.

Elektisk. Total höjd ca 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 883