Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ARMBAND, brons, Hannu Ikonen, Valo-Koru, 1960-1970.
144809. ARMBAND, brons, Hannu Ikonen, Valo-Koru, 1960-1970.
Stämplad Made in Finland.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplad Made in Finland.
Bruksskick.
Nyköpings Auktionsverk
3 770