SKÄNK, 1800-talets andra hälft.

144786. SKÄNK, 1800-talets andra hälft.

Björk. Skåp inrett med hyllor. Två lådor. Längd 146, bredd 45, höjd 117 cm.

Bruksslitage, luckan går ej att låsa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986