Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ANTE KARLSSON-STIG. Fjällandskap i skymmningsljus. Olja på duk. Signerad a.K:son Stig och daterad 35.
144652. ANTE KARLSSON-STIG. Fjällandskap i skymmningsljus. Olja på duk. Signerad a.K:son Stig och daterad 35.
30 x 51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 51 cm.
Gomér & Andersson Linköping
3 698