ANTE KARLSSON-STIG. Fjällandskap i skymmningsljus. Olja på duk. Signerad a.K:son Stig och daterad 35.

144652. ANTE KARLSSON-STIG. Fjällandskap i skymmningsljus. Olja på duk. Signerad a.K:son Stig och daterad 35.

30 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 51 cm.

Antal besök: 3 698