MÖBLEMANG, 5 delar. " Harding " Nordiska Kompaniet, NK 1920-tal.

144609. MÖBLEMANG, 5 delar. " Harding " Nordiska Kompaniet, NK 1920-tal.

1 Par Karmstolar, 2 st stolar, 1 st soffa
Betsad björk, rygg rotting, klädd sits.
Brickmärkt R-27154-5 11 29.

Bruksslitage, stötmärken, skadat tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt R-27154-5 11 29.

Antal besök: 1 553