STEIFF LEJON med knapp i örat. 1930-tal. DOCKA SKÖLDPADDA celluloid 1950-tal.

144599. STEIFF LEJON med knapp i örat. 1930-tal. DOCKA SKÖLDPADDA celluloid 1950-tal.

Längd 28 cm respektive 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm respektive 40 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 897