SERVISDELAR, 9 delar, "Näckros", Stig Lindberg, Gustavsberg.

144587. SERVISDELAR, 9 delar, "Näckros", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Bestående av: kaffekanna, 4 djupa tallrikar, 2 tallrikar, 1+1 uppläggningsfat.

Slitage, blekt dekor, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 130