FICKUR, nyckeldragare, urverk märkt D Whitelaw Edinburgh N 38987.

144584. FICKUR, nyckeldragare, urverk märkt D Whitelaw Edinburgh N 38987.

David Whitelaw, Edinburgh. Boett i silver stämplad GR London.
Urtavla diameter ca 45 mm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 45 mm.

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 1 351