1445801. KARMSTOL, tidigt 1900-tal, björk.

Höjd ca 80 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 53 cm.

Bruksslitage.

Höjd ca 80 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 53 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Södermanlands Auktionsverk
Föremålsnr
1445801

Om auktionshuset

Namn
Dimbo Antikt AB
Momsnr
SE556628144901
Org.nr
556628-1449
Telefon
0150-17200
Adress

Hållsta 1
641 61 Valla
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 234