1445801. KARMSTOL, tidigt 1900-tal, björk.

Höjd ca 80 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 53 cm.

Bruksslitage.

Höjd ca 80 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 53 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Södermanlands Auktionsverk
Föremålsnr
1445801

Om auktionshuset

Namn
Dimbo Antikt AB
Momsnr
SE556628144901
Org.nr
556628-1449
Telefon
0150-17200
Adress

Hållsta 1
641 61 Valla
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 185