PARTI KERAMIK, 4 delar, bla Stålhane, Rörstrand.

144453. PARTI KERAMIK, 4 delar, bla Stålhane, Rörstrand.

Vas samt tekanna Gösta Grähs/Kerstin Hörnlund med höjd ca 20 - 24 cm, Stålhane skål samt fat med diameter 15 resp. 14,5 cm.

Slitage, tillverkningsdefekter, lock med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 911