LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1800-talets förra hälft.

144408. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1800-talets förra hälft.

Höjd 16 cm.

Smärre bucklor, en ljusmanschett skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Antal besök: 813