ALF WALLANDER. figurin, porslin, älg, signerad A Wallander, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

144337. ALF WALLANDER. figurin, porslin, älg, signerad A Wallander, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Längd 26 cm, höjd 18,5 cm.

Retuschering öra.

Alf Wallander (1862–1914)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm, höjd 18,5 cm.

Retuschering öra.

Alf Wallander (1862–1914)

Antal besök: 2 389