MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok 1320, HAMO Rc-lok, 3 vagnar, räls,växlar, trafo. MINITRIX rälsbuss i originalkartong.

144329. MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok 1320, HAMO Rc-lok, 3 vagnar, räls,växlar, trafo. MINITRIX rälsbuss i originalkartong.

H0 och N likström. Tillkommer LEGO-räls.

Minitrux nytt i kartong. Övrigt med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 745