CHARLES SILLEM LIDDERDALE (1831-1895). "A prayer for those at Sea". Olja på duk.

144301. CHARLES SILLEM LIDDERDALE (1831-1895). "A prayer for those at Sea". Olja på duk.

Signerad och daterad CS Lidderdale 69-70. 78 x 142 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 3 049