EPÅLETTER, 2 par, 18/1900-tal.

144172. EPÅLETTER, 2 par, 18/1900-tal.

Varav ett par märkta Fyrwald. Längd ca 18 cm vardera. En ask medföljer.

Slitage, smärre skador, ask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 731