RADIO+GRAMMOFON (2). 1960-tal.

144168. RADIO+GRAMMOFON (2). 1960-tal.

Philips 423
Luxor /Radio.

Ej funktionstestade med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Philips 423
Luxor /Radio.

Antal besök: 884