BORDSLAMPOR, ett par, keramik, sannolikt Bitossi för Bergboms, Italien, 1900-tal.

144103. BORDSLAMPOR, ett par, keramik, sannolikt Bitossi för Bergboms, Italien, 1900-tal.

Grön/beige färg.
Höjd 46 cm (exkl. skärmhållare)
Etikettmärkta Bergboms samt numrerade och signerade Italy.

Ej funktionstestade. Smärre nagg/avskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön/beige färg.

Antal besök: 1 664