PARTI LEKSAKER, 3 delar, Docka, sköldpaddsmärkt, dockvagn i rotting samt byggsats "Torpstuga" Gemla. 1900-tal.

14409. PARTI LEKSAKER, 3 delar, Docka, sköldpaddsmärkt, dockvagn i rotting samt byggsats "Torpstuga" Gemla. 1900-tal.

Docka sköldpadd, höjd 47 cm.
Gemla byggsats i trälåda.
Vitmålad dockvagn, höjd exklusive handtag 50 cm.

Docka med små buckor på fingrar, slitage samt tejpat ben.
Byggsats ej genomgången, låda skadad.
Dockvagn, slitage, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Docka sköldpadd, höjd 47 cm.
Gemla byggsats i trälåda.

Antal besök: 2 623