VAS, glas, Paul Kedelv, Reijmyre, signerad och daterad 67.

144065. VAS, glas, Paul Kedelv, Reijmyre, signerad och daterad 67.

Höjd 20 cm
etikettmärkt: Reijmyre.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm
etikettmärkt: Reijmyre.

Slitage.

Antal besök: 3 513