PETER PRÜTZ. Landskap, olja på duk, signerad.

144048. PETER PRÜTZ. Landskap, olja på duk, signerad.

Ca 85 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 85 x 90 cm.

Antal besök: 1 407