LÄKARLAMPA/SOLLAMPA, Original Hanau, Tyskland 1900-talets första hälft.

144035. LÄKARLAMPA/SOLLAMPA, Original Hanau, Tyskland 1900-talets första hälft.

Modell Hanau SR300M.
Höjd 75 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell Hanau SR300M.
Höjd 75 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 267