BOKSKÅP, funkis, 1930/40-tal.

BOKSKÅP, funkis, 1930/40-tal.
143979. BOKSKÅP, funkis, 1930/40-tal.

Mörkgrön målning. Underdel med skåp och hylla. Övre del med två skjutbara glasdörrar.
Längd 100 cm, höjd 106 cm, bredd 30 cm.

Slitage och stötskador på färg.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 848