BORD med kaklad skiva, rokokostil, 1900-talets mitt.

143974. BORD med kaklad skiva, rokokostil, 1900-talets mitt.

Kakelplatta signerad Lisa Högquist 1954.
Längd 84 bredd 53 höjd 63,5 cm.

Slitage. Missfärgningar, krackelyrer, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 630