SKRIVBORD, 1970-tal.

SKRIVBORD, 1970-tal.
143843. SKRIVBORD, 1970-tal.

Jakaranda laminat, aluminium.
Tre lådor
Bredd 160 cm
Djup 70 cm
Höjd 71 cm.

Bruksslitage, tryckmärke, saknar nyckel.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
143843. SKRIVBORD, 1970-tal.

Jakaranda laminat, aluminium.
Tre lådor
Bredd 160 cm
Djup 70 cm
Höjd 71 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 737