OKÄND KONSTNÄR. Stormigt hav med segelfartyg. Olja på duk. Signerad Lars Nordberg.

143762. OKÄND KONSTNÄR. Stormigt hav med segelfartyg. Olja på duk. Signerad Lars Nordberg.

60 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm.

Antal besök: 2 818