POSTCYKEL, MONARK, 1900-talets första hälft.

1436378. POSTCYKEL, MONARK, 1900-talets första hälft.

Lastcykel, Lådcykel eller Cargo-bike.
Längd 180 cm.
Bredd 60 cm.
Höjd 110 cm.
Däckdimension, 47 - 584 (26 x 1,75 x 1 1/2).

Torra gummi däck.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 180 cm.
Bredd 60 cm.
Höjd 110 cm.

Torra gummi däck.
Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 8 691